Μια θέση στην Εθνική Ελλάδος ΚΑΡΑΤΕ για την Σαλαμίνα – Η Φωνή της Σαλαμίνας

Διάκριση για τον Γ.Σ. Μεγαλοπόλεως Καράτε «ο Σπάρτακος» | Arcadia Portal

maria fournari (@MFournari) / Twitter

Ανακαλύψτε δημοφιλή βίντεο για karate girls face kicks | TikTok

Κύπελλο καράτε Open Series: 6 χρυσά, 4 αργυρά και 11 χάλκινα μετάλλια για  τον ΑΣ Καράτε ''Η Αλμωπία'' | karatzova.com
Κύπελλο καράτε Open Series: 6 χρυσά, 4 αργυρά και 11 χάλκινα μετάλλια για τον ΑΣ Καράτε ''Η Αλμωπία'' | karatzova.com

Διάκριση για τον Γ.Σ. Μεγαλοπόλεως Καράτε "Ο Σπάρτακος" - Kalimera Arkadia

Η Ειρήνη-Μαρία Τσαρτσιταλίδου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καράτε Περιοχών  (regions)
Η Ειρήνη-Μαρία Τσαρτσιταλίδου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Καράτε Περιοχών (regions)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΤΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΟΛΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ ΣΤΟΛΗ -  Διαβούλευση
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΤΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΟΛΗΣ ΚΑΙ ΜΑΡΙΑ ΣΤΟΛΗ - Διαβούλευση

Καράτε | SPORT24

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ – Odysseas Karate

Μαρία Στόλη : Πήρε το Χάλκινο μετάλλιο για την Ελλάδα στο 'KARATE 1' της  Ισπανίας!
Μαρία Στόλη : Πήρε το Χάλκινο μετάλλιο για την Ελλάδα στο 'KARATE 1' της Ισπανίας!

Δελτίο Τύπου – Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γυναικών 2022 – ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΡΑΤΕ
Δελτίο Τύπου – Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ανδρών Γυναικών 2022 – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΡΑΤΕ

Καράτε: Οι «14» του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος στην Τουρκία | Gazzetta

KARATE
KARATE

Η Ηγουμενιτσιώτισσα Μαρία Στόλη - Πανελλήνια Πρωταθλήτρια Καράτε 2021

Χρυσό μετάλλιο για την Μαρία Στόλη στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Καράτε |  thesprotikospalmos.gr
Χρυσό μετάλλιο για την Μαρία Στόλη στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Καράτε | thesprotikospalmos.gr

Πανελληνιονίκης στο Καράτε η Μαρία Ανδρακούδη !!! »

Μεσογειακοί Αγώνες: O Διονύσης Ξένος πήρε το χρυσό μετάλλιο στο καράτε |  Pro News
Μεσογειακοί Αγώνες: O Διονύσης Ξένος πήρε το χρυσό μετάλλιο στο καράτε | Pro News

Karate Club Οδυσσέας: Στην κορυφή του Πανελληνίου πρωταθλήματος Καράτε -  Fightsports.gr
Karate Club Οδυσσέας: Στην κορυφή του Πανελληνίου πρωταθλήματος Καράτε - Fightsports.gr

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΑΤΕ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΚΑΙ ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ KARATE OPEN SERIES ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ ΜΕ  ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΔΑΙΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΡΑΤΕ ΕΓΧΡΩΜΩΝ ΚΑΙ ΜΑΥΡΩΝ ΖΩΝΩΝ KARATE OPEN SERIES ΚΟΛΙΝΔΡΟΣ ΜΕ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΔΑΙΑ